Stars

"JAKOVE, VERUJ MI, BRZO TE SAŽVAĆU I ISPLJUNU" Jelena Karleuša se direktno obratila Jozinoviću i uputila savet zlata vredan: Svako može da ima 5 minuta slave

Foto: Kurir
Jelena je iskoristila svoju tridesetogodišnkju karijeru i kredibilitet da svim mladim muzičarima pošalje savet i podršku.

Jelena Karleuša pojavila se na snimaju još jedne emisije Pinkovih zvezda i progovorila o aktuelnim temama.

Jelena je još jednom prokomentarisala fenomen Jakova Jozinovića i objasnila svoju izjavu o njegovom muzičkom uspehu, te mu je javno udelila savet zlata vredan.

"Brzo te sažvaću i ispljunu"

Jelena je iskoristila svoju tridesetogodišnkju karijeru i kredibilitet da svim mladim muzičarima pošalje savet i podršku.

This browser does not support the video element.

04:05
Jelena Karleuša o Jakovu Jozinoviću Izvor: Kurir

- Internet malo pogrešno tumači moje izjave i izvlači reči iz konteksta. Pravi se atmosfera da ja imam nešto protiv tog dečka. Ja zapravo kroz njegov primer želim da podržim mlade ljude. I njemu i svim mladim ljudima, svako može da ima 5 minuta slave. Internet te napravi zvezdom sve je lepo dok traje taj hajp, a kada to nestane, brzo te sažvaći u ispljunu. Svima se to može desiti ako budu pevali tuđe pesme i ne budu slušali šta govorim. Samo oni koji rade mogu da traju. Jakove veruj mi, to se može desiti i tebi. Svima želim da snimaju svoje pesme da se ne bi desilo da sledeće godine pričam o nekom "drugom Jakovu"- govorila je Jelena za Kurir.

Obara sve rekorde

Jozinović najavio je seriju koncerata u Sava Centru, a za gotovo svaki od njih se tražila karta više.

Po novim informacijama, karte za osmi u nizu nastupa prodaju se u rekordnom roku.

Za samo 15 minuta prodato je 4.000 karata, a kako stvari stoje, očekuje se da će doći i do devetog koncerta.

"Omladinu vratio na fabrička podešavanja"

Sergej Ćetković nedavno je bio gost na jednom od koncerata Jozinovića i na bini konstatovao da je pevač omladinu vratio na "fabrička podešavanja".

- Ono što kažem to i mislim. Za Jakova je živa istina i zaista sam srećan što se pojavio neko kao on i vratio omladinu na fabrička podešavanja. Osam koncerata u Sava centru govori o tome da postoje ljudi koji će vratiti dobru muziku na velika vrata. Bilo je komentara kako je napravio karijeru na tuđim pesmama, pa svi smo mi počeli na raznim mestima od restorana, kafe barova pevajući tuđe hitove i gradili polako svoju karijeru. On je izabrao Sava centar i druge veće prostore, ne vidim ništa loše u tome.

Bilo je i priča da on ne daje autorska prava na svoje pesme, oglasio se takmičar iz "Pinkovih zvezda" koji je pevao Jozinovićev hit "Ja volim kad si tu" i objasnio da njegov nastup ne može da bude na Jutjubu.

This browser does not support the video element.

00:37
Jelena Karleuša nikad izazovnija stigla na snimanje Pinkovih zvezda Izvor: MONDO